Noclegi na mazurach

Polecane obiekty

Domek letniskowy

Mazury domek nad j. Kalwa – MichałkiCeny od 0 zł

Domek letniskowy

u AndrzejaCeny od 100 zł

Mapa powiatów

Tagi

Znajdź nas na ...

Facebook

Aktualności

Aktualności

Atrakcje turystyczne na Mazurach

Atrakcje turystyczne na Mazurach

Jeśli planują Państwo spędzić urlop w Polsce, wybrać się na wypoczynek rodzinny czy imprezy integracyjne warto odwiedzić jeden z najpiękniejszych regionów naszego kraju – Warmię i Mazury. Mazury to turystyczne serce Polski. Właśnie na Mazurach będą mogli podziwiać Państwo przepiękne krajobrazy, błękit wód, zieleń mazurskich lasów, czyste powietrze. Warto pamiętać, że oprócz piękna otaczających terenów znajdą tu Państwo wyjątkowe miejsca, ciekawe pod względem turystycznym np.: Kanał Ostródzko – Elbląski, Wielka Żuława – największa wyspa śródlądowa w Europie czy Wiadukty Północy – niesamowite wiadukty w Stańczykach.

Z myślą o osobach pragnących aktywnie spędzić czas na Mazurach nad jeziorem, firmy eventowe, biura podróży prześcigają się w pomysłach, by uatrakcyjnić turystom pobyt na Mazurach. Specjalnie dla tych osób, które urzekło piękno Mazur Biuro Usług Turystycznych „POK-TOURIST” przygotowało szeroką gamę usług turystyczno-hotelarskich, a mianowicie pakiety wycieczkowe, łączące noclegi w Hotelu Manor w Olsztynie, na Mazurach, nad jeziorem, czy Ośrodku Wypoczynkowym „Bęsia”, ofertę gastronomiczną oraz zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych na Warmii i Mazurach.  Hotel Manor usytuowany w Olsztynie nad jeziorem Żbik przygotował dla Państwa bogatą ofertę wypoczynkową: wczasy na Mazurach, majówka (weekend majowy) na Mazurach, weekend czerwcowy na Mazurach, a wszystko to na Mazurach, nad jeziorem.
W dzisiejszych czasach turystyka  aktywna stała się jedną z najpopularniejszych form aktywnego spędzania wolnego czasu, dlatego też z myślą o Państwa zainteresowaniach i preferencjach proponujemy Mazury, jako miejsce, w którym nie tylko znajdą Państwo coś dla ciała, ale również dla ducha.

powrót